Referencje

Od lat firma Interglobus aktywnie uczestniczy w życiu województwa zachodniopomorskiego.

Z naszych usług korzystają organizatorzy imprez kulturalnych, społecznych oraz naukowych. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie są doceniane szczególnie podczas organizacji wydarzeń cyklicznych, w wielu z nich uczestniczymy od lat jako solidny i sprawdzony partner; m.in. :

Fashion Week Berlin – od 2010 roku


Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzenie w branży mody, trwające około tygodnia. Podczas pokazów projektanci prezentują swoje najnowsze kolekcje, które są informacja dla przemysłu odzieżowego odnośnie trendów w nadchodzących sezonach. Najbardziej znane tydzień mody odbywają się w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu.

Gazeta Wyborcza od 2006 roku


Od roku 2006 Gazeta Wyborcza organizuje akcję pt. „List do Mikołaja”. W dniu 6 grudnia na stronach gazety drukowane są listy dzieci z ich najskrytszymi marzeniami. Najpiękniejsze z listów są nagradzane. Marzenia wyjazdu na wycieczkę, do kina lub posiadania lalki czy klocków LEGO spełniają się tego dnia, wywołując uśmiech na twarzach wielu dzieci.

MMAR – Politechnika Szczecińska – 2004 - 2009


Międzynarodowa Konferencja IEEE/IFAC Methods and Model in Automation and Robotics, jest okazją do spotkania i naukowej dyskusji badaczy z różnych krajów zajmujących się szeroko rozumianą automatyką, robotyką i sztuczną inteligencją. Konferencja MMAR jest największą imprezą naukową z tej dziedziny odbywającą się corocznie w Europie Środkowej.

Woodstock od 2007 roku


Przystanek Woodstock jest festiwalem muzycznym organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Impreza ta jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich pracę, w szczególności podczas finałów Wielkiej Orkiestry. Pierwsza edycja Przystanku Woodstock została zorganizowana w 1995 roku, a od 2005 roku festiwalowe spotkania odbywają się regularnie w Kostrzynie nad Odrą.

Szczecin Rock Festiwal od 2009 roku


Rok 2009 obfitował w imprezy muzyczne. Prawie każde duże miasto w Polsce miało swój festiwal, nie mogło więc zabraknąć Szczecina. 24 i 25 czerwca miasto wypełniło rockowe brzmienie a występujące zespoły, zgotowały gitarową ucztę dla tysięcy miłośników rocka.

Wielki Turniej Tenorów - od 2009 roku


Letnie Sezony Operowe to wydarzenie, które od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród mieszkańców Szczecina i nie tylko. Urok dziedzińca Zamku Książąt Pomorskich, wzbogaconego wyjątkową scenografią, magią wieczornej pory, a przede wszystkim pięknem muzyki, przyciągają od lat kilkutysięczną widownię. Wielki Turniej Tenorów Opery na Zamku odbywa się od 1994r. Wysoki poziom artystyczny uczestników, wspaniała publiczność i piękna oprawa gwarantują prawdziwą ucztę piękna i niezapomniane wrażenia…

WOŚP – od 2008 roku


Fundacja charytatywna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powstała w 1993 roku. Jej celem jest ratowanie życia ludzkiego a w szczególności dzieci. Co roku udaje się jej założycielom porwać do działania wielu ludzi, którzy pomagają w zbieraniu datków na cele związane z ochroną zdrowia.

MISS Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej od 2007 roku


Wybór Miss Polonia odbywają się co roku. Zwyciężczynie konkursów regionalnych spotykają się aby „walczyć’ o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki. Laureatki tytułu Miss Polonia reprezentują Polskę na konkursie Miss Universe, a także Miss Europe, Miss Earth, Miss International, Miss Baltic Sea and Scandinavia.